راهنمای انتخاب سایز

مشتریان عزیز باغچه لطفا قبل از خرید نکات زیر را برای انتخاب سایز در نظر داشته باشید:

 در صفحه هر کالا یک جدول راهنمای سایز قرار داده شده که در آن اندازه‌های دقیق هر سایز از کالا قرار داده شده است.

 تنها کاری که شما باید انجام دهید اینست که یکی از لباس های خود را روی سطح صاف پهن کرده و طبق تصویر ارائه شده در راهنمای سایز اندازه خودتان را بدست آورید. سپس اندازه های بدست آمده را با جدول سایز ارائه شده مقایسه کنید و سایز مناسب خود را انتخاب کنید.

مثلا اگر اندازه عرض سینه تی شرت شما ۵۱ سانتی متر بود سایزی را انتخاب کنید که عرض سینه آن نزدیک به ۵۱ سانتی متر باشد. 

نکته اول: مهم ترین اندازه برای انتخاب سایز لباس‌هایی از قبیل پیراهن و تی شرت ، اندازه عرض سینه و عرض کمر می باشد . سایر اندازه‌ها از قبیل طول آستین یا طول لباس در انتخاب سایز لباس چندان تاثیر گذار نبوده و صرفا به سلیقه شما در نوع لباس پوشیدن مربوط می باشد. 

نکته دوم: انتخاب سایز شلوار و کت نیز به همین صورت می باشد. برای شلوار عرض کمر و عرض باسن و برای کت عرض سینه و عرض کمر در انتخاب سایز تاثیرگذار هستند. 

نکته ۳: برای خرید هر نوع لباسی ، همان نوع لباس خود را اندازه گیری کنید. به عنوان مثال برای خرید پیراهن ، پیراهن خود را اندازه گیری کنید و برای خرید تی شرت ، تی شرت خود را اندازه گیری کنید. 

نکته ۴: به طور معمول قواره لباس‌ها کمی با یکدیگر متفاوت هستند به همین دلیل ممکن است لباسی سایز لارج مناسب شما باشد و یک لباس دیگر سایز ایکس لارج . به همین دلیل سایز لباس را با توجه به سایز لباس قبلیتان انتخاب نکنید و با توجه به راهنمای سایز همان کالا انتخاب کنید. 

در پایان یادآور می شویم اگر بعد از تحویل کالا احساس کردید که سایز انتخابی شما مناسبتان نیست با رعایت موارد ذکر شده در شرایط برگشت کالا تا ۷ روز فرصت ا عودت محصول را دارید.

پس با خیال راحت خرید کنید

دوستدار شما – باغچه