قوانین، مقررات و شرایط بازگشت کالا

 

جهت رفاه حال شما عزیزان، باغچه امکان بازگشت ۷ روزه کالا را در اختیار شما قرار داده است بدین معنی که پس از تحویل کالا طبق شرایط زیر امکان مرجوع کردن کالا را خواهید داشت. برای این منظور لازم است به موارد زیر دقت نمایید:
 
۱-بازگشت کالا
اگر شما بعد از تحویل سفارش درخواست بازگشت کالا را داشته باشید می توانید با همکاران پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست بازگشت را اطلاع دهید. سپس کالایی را که درخواست بازگشت آن را دارید توسط پست برای باغچه به آدرس “کرمان، بلوار فارابی، نبش کوچه ۸، فروشگاه باغچه شعبه ۲” با کد پستی ۷۶۱۸۷۳۸۷۷۶ ارسال نمایید. پس از دریافت مرسوله توسط باغچه و تطابق با شرایط هزینه کالای عودت داده شده به شما برگشت داده خواهد شد.

 شایان ذکر است تمام هزینه های مربوط به ارسال کالا بر عهده مشتری است.

 
چه نکاتی را برای استفاده از امکان بازگشت کالا باید رعایت کنم ؟
الف) زمان استفاده از این سرویس تا ۷ روز بعد از تحویل کالا می باشد پس اگر شما بعد از تحویل سفارش خود به هر دلیلی تصمیم بر عودت آن را دارید حتماً قبل از اتمام ۷ روز اقدام نمایید.
ب) در مدت زمان ۷ روز نباید از کالا استفاده شود. یک تگ از فروشگاه در زمان ارسال به هر لباس پلمپ میشود. این تگ مانعی برای پرو کردن و امتحان کردن لباس نیست. لباس‌هایی که تگ فروشگاه از آنها جدا شده باشد باغچه آنها را به منزله استفاده شده در نظر می‌گیرد و قابل عودت نخواهند بود.
ج) کالای برگشتی می‌بایست از نظر ظاهری در شرایط اولیه خود توسط باغچه دریافت شود، و هر گونه تغییر فرم ظاهری محصول باعث خروج کالا از شرایط بازگشت می‌شود.
 
۲- وجود ایراد در کالا
واحد کنترل کیفیت باغچه قبل از بسته بندی مرسولات، با دقت و حساسیت بالایی کالاهای سفارش داده شده را بررسی نموده و درصورت اطمینان از صحت و تطابق کالا نسبت به ارسال آن اقدام می‌نماید با این وجود در صورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد باشد، و ایراد ذکر شده مورد تأیید کارشناسان باغچه باشد این مجموعه نسبت به استرداد وجه اقدام می‌نماید. در چنین شرایطی هزینه بازگشت کالا تا سقف مبلغ ۲۰ هزار تومان برعهده باغچه خواهد بود.
لازم به ذکر است که مراحل فوق ظرف مدت ۲ تا ۳ روز کاری پس از دریافت کالا توسط باغچه انجام خواهد شد.
 
شرایط بازگشت کالا دارای ایراد
الف) کاربران می‌بایست حداکثر ظرف مدت ۷ روز بعد از دریافت کالا ایراد را از طریق تماس تلفنی به کارشناسان باغچه اعلام نمایند. بدیهی است پس از گذشت ۷ روز کالای مورد نظر شامل این سرویس نمی‌باشد.
ب) ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از کالا، برخورد شی تیز و یا سایر مشکلات عمدی نباشد.
ج) ایراد اعلام شده توسط کاربر مورد تایید کارشناسان باغچه قرارگیرد.
د) کالای برگشتی می‌بایست از نظر ظاهری در شرایط اولیه خود توسط باغچه دریافت شود، و هر گونه تغییر فرم ظاهری محصول باعث خروج کالا از شرایط بازگشت می‌شود.
در صورتی که پس از استرداد کالا ایراد اعلام شده مورد تایید کارشناسان باغچه نباشد هزینه ارسال مجدد کالا بر عهده مشتری خواهد بود.
 
۳- عدم تطابق کالا
در صورتی که کالای تحویلی مغایر با کالای سفارش داده شده توسط مشتری باشد با رعایت شرایط زیر مشمول سرویس بازگشت ۷ روزه است.:
 
شرایط بازگشت کالای نامنطبق
الف) در صورت عدم انطباق کالای تحویل شده با نمونه ارائه شده در سایت مشتری باید حداکثر تا هفت روز پس از تحویل کالا نسبت به اعلام درخواست  عودت کالا به کارشناسان باغچه از طریق تماس تلفنی اقدام نماید در غیر این صورت کالای مورد نظر شامل این سرویس نمی‌باشد.
ب) استرداد کالا مستلزم جدا نشدن تگ‌ها از کالا بوده و در صورت جدا شدن و یا مخدوش شدن تگ‌ها ، کالای خریداری شده قابل استرداد نیست.
ج) در صورتیکه امکان تشخیص عدم تطابق کالا و یا مورد پسند نبودن آن بدون باز کردن پلمپ کالا مقدور باشد، پس از خارج کردن کالا از حالت آکبند (پلمپ) امکان استفاده از این سرویس از کاربر سلب می‌شود.
د) کالای برگشتی می‌بایست از نظر ظاهری در شرایط اولیه خود توسط باغچه دریافت شود، و هر گونه تغییر فرم ظاهری محصول باعث خروج کالا از شرایط بازگشت می‌شود.
“شایان ذکر است مسئولیت ثبت سفارش با مشتریان محترم می‌باشد و در صورت تغییر در سفارشات، هزینه ارسال مجدد و برگشت کالا بر عهده مشتریان محترم خواهد بود”
 

آدرس جهت بازگشت کالا:

کرمان، بلوار فارابی، نبش کوچه ۸، فروشگاه باغچه شعبه ۲

کدپستی: ۷۶۱۸۷۳۸۷۷۶

تلفن: 09132421763۰۳۴۳۲۴۸۳۴۰۴