ارسال سفارشات باغچه به دو روش پست پیشتاز شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و پیک موتوری (ویژه‌ی شهر کرمان) انجام می پذیرد. بدیهی است انتخاب ارسال توسط شرکت پست جمهوری اسلامی به منزله آگاهی کاربر از شرایط و قوانین آن شرکت تلقی می‌گردد و مسئولیت تأخیر در ارسال یا بروز هرگونه مشکل احتمالی به عهده شرکت مربوطه بوده و باغچه مسئولیتی در این زمینه بعهده نخواهد داشت.
همچنین لازم به یادآوری است در هنگام تحویل کالا از شرکت‌های پستی ابتدا نسبت به سالم بودن بسته‌بندی سفارش اطمینان کامل حاصل نموده، سپس رسید دریافت کالا را امضاء نمایید و به منظور سهولت در دریافت سفارش از مامورین پستی کارت شناسایی را همراه خود داشته باشید.
 
مدت زمان تحویل:

پست پیشتاز: زمان ارسال و تحویل سفارش توسط پست پیشتاز در شهرهای استان کرمان ۲ الی ۳ روز کاری و در سایر شهر‌های کشور ۴ الی ۵ روز کاری می باشد.

پیک موتوری (ویژه‌ی شهر کرمان): زمان ارسال و تحویل سفارشات در شهر کرمان ۱ روز کاری می باشد.

 
هزینه ارسال
پست پیشتاز: هزینه ارسال سفارش‌های بالای 1 میلیون و پانصد هزار تومان برای کل کشور رایگان و هزینه ارسال سفارش‌های زیر این مبلغ به سراسر کشور توسط پست پیشتاز مبلغ 35000 تومان می باشد.
پیک موتوری (ویژه‌ی شهر کرمان): هزینه ارسال سفارش‌های بالای 1 میلیون و پانصد هزار تومان رایگان و هزینه ارسال سفارش‌های زیر این مبلغ 20هزار تومان می باشد.
 
ارسال رایگان
هزینه ارسال سفارش‌های بالای 1 میلیون و پانصد هزار تومان رایگان است.
 
جهت پیگیری سفارشاتی که از طریق پست پیشتار ارسال شده‌اند می توانید با استفاده از کد رهگیری مرسوله، از طریق وب‌ سایت  سامانه رهگیری مرسولات پستی شرکت پست نسبت به آگاهی از وضعیت مرسوله خود اقدام نمایید.

 

دوستدار شما – باغچه